Z poczatkiem maja ruszyła budowa składu budowalnego wraz z zapleczem administracyjno - socjalnym i magazynowym firmy SUNBUD Łowicz. Inbud w ramch umowy wykonuje roboty żelebtowe, murowe oraz konstrukcyjne.

Miło nam poinformować, że pod koniec marca firma Inbud podpisała umowę na roboty budowlane w systemie wykonawstwa generalnego. W ramach umowy, zostanie wybudowany budynek produkcyjno-magazynowy w Łodzi. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji to ponad 620 m2.

W ramach rozbudowy salonu samochodowego wykonywaliśmy roboty ziemne oraz żelbetowe.

Aktualnie realizujemy prace żelbetowe i murowe nowego magazynu HTL w Łęczycy. HTL-Strefa jest wiodącym na świecie producentem i eksporterem jednorazowych wyrobów medycznych.

W dniu 1 czerwca 2017 oddaliśmy w stanie surowym Apartamenty Pograniczna. To trzykondygnacyjny budynek, który stoi w Łodzi przy ul. Pogranicznej 26.

Zapraszamy do zapoznania się z wrześniową relacją fotograficzną z budowy.

Budujemy nową siedzibę firmy ARIES producenta okien i drzwi drewnianych. Powstaje ona w Łodzi przy ul. Maratońskiej 162.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z  EC-1 Wschód (zakładka 'Nasze inwestycje'). Nasza firma bierze udział w rewitalizacji obiektu, który w przyszłości będzie pełnić funkcję kulturalno-artystyczną.

Dnia 1 marca 2012 roku braliśmy udział w uroczystej gali laureatów programu "Przedsiębiorstwo Fair Play"2011.

W miesiącu styczniu 2012 na skutek wydarzeń losowych , Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi utracił swój samochód osobowo-dostawczy. Biorąc pod uwagę kłopoty z codziennym funkcjonowaniem, zarząd PPU „INBUD” Sp. z o. o. przekazał jako darowiznę jeden ze swoich środków transportowych. Otrzymaliśmy wyrazy podziękowania, które sprawiły nam jeszcze większą radość. Życzymy aby jak najdłużej służyły podopiecznym i siostrom zakonnym.

5 października 2009 r. - podpisano Umowę o generalne wykonawstwo z Przedsiębiorstwem Produkcyjno - Usługowym "Inbud" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Poznańska 8/10. Do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Łodzi zgłoszono zamiar rozpoczęcia robót budowlanych, a w dniu 6 października 2009 r. przekazano generalnemu wykonawcy plac budowy.

Po raz kolejny Przedsiębiorstwo Inbud zostało docenione i otrzymało Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play". Uroczyste wręczenie Certyfikatu odbyło się 2 grudnia 2011 roku w Warszawie.